Snímání z kříže

litografie, 15 x 5 cm, sign. DU

ID: 232759

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 22:38

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu