Klauni

litografie, 16 x 9 cm, sign. PD, nalomený papír

ID: 232763

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 22:46

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu