Josef Sedláček (1892-1973)

Na Poli

litografie, 19,5 x 26,5 cm, značeno na kameni PD VojtS, při okrajích polámaný papír

ID: 232783

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 20:30

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu