Jiří Kalousek (1925-1986)

Na Petříně

akvarel, papír, 15,3 x 13 cm, PD monogr. K., vzadu signováno Jiří Kalousek, na papíře skvrny

žák prof. F. Muziky a A. Pelce

ID: 233367

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 19:03

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)