František Pon

Kočka

litografie, 2001, 49 x 37 cm, sign. PD František Pon 2001, autorský tisk

ID: 233544

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 18:36

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu