Petr Ptáček (1965)

Před katastrofou

litografie, 2012, 57,7 x 37,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, rám, č. 62/100

ID: 233550

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2019 20:44

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)