Jana Reinerová (1946)

Na slunci

litografie, 28,3 x 35,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při levém okraji mírně zašpiněný a pokrčený papír

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 233557

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:47

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)