Jiří Salajka st. (1933-2008)

Hokejista

akvarel, papír, 1982, 14 x 9 cm, sign. LD Salajka J. 82

ID: 233618

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 16:26

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)