Ženy na poli

olej, dřevo, 34.5 x 40,5 cm, popraskaná, poškozená malba

ID: 234107

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 23:36

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu