Otakar Schindler (1923-1998)

Vrchní Hájek

Kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 22,5 x 32 cm, sign. PD, pasparta, na levém okraji dva žluté fleky

ID: 234115

Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 23:52

Aktuální cena: 450 CZK (18 €)