Vladislav Röhling (1878-1949)

Ostabenzin

akvatinta, 31,3 x 28,5 cm, sign. PD Vladislav Röhling. LD razítko, rám, zažloutlý paír, poškozeno

žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

ID: 234152

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:06

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)