Pavel Poličanský (1943)

Slunečnice II.

olej, plátno, 1993, 80 x 50 cm, sign. LD Poličanský 93, rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky

ID: 234408

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 19:05

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu