Antonín Kroča (1947)

Potok

olej, sololit, 2002, 80 x 61 cm, sign. PD Kroča 16.5.2002

žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

ID: 234578

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:35

Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu