Rudolf Němec (1936-2015)

Čtverec

olej, plátno, 135 x 120 cm, sign. DU Němec

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu

ID: 234701

Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2019 18:14

Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu