Jan B. Melichar (1908-1994)

Z Pražského hradu

litografie, 8 x 18,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, pasparta, 192/200

soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

ID: 234771

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 14:55

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)