B. Procházka

Došková chalupa

olej, karton, 15 x 18,5 cm, sign. LD B. Procházka, rám, zašpiněná malba

ID: 234797

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2019 16:55

Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu