Jaroslava Divišová

Luční kvítí

olej, malířská lepenka, 30 x 30 cm, sign. PD Divišová, rám

Literatura: www.jarka-divisova.cz

ID: 234799

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2019 13:35

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu