Dagmar Mahelková (1952)

Zbraslav

litografie, 21,5 x 16,2 cm, sign. PD D. Mahelková, rám

ID: 234963

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 14:15

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)