Bedřich Horálek (1913-1981)

Na Staroměstském náměstí

litografie, 33 x 47,5 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 84/100, při okrajích zašpiněný papír

žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

ID: 234964

Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:57

Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu