Holub

Sedící dívka

litografie, 1997, 32,6 x 37,6 cm, sign. PD Holub 97, při okrajích zašpiněný, pokrčený papír

ID: 234966

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2019 15:10

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)