Josef Liesler (1912-2005)

Akrobati

litografie, 1977, 19,6 x 8,8 cm, sign. DU Liesler 77

ID: 235011

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2019 15:14

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)