Emil Kotrba (1912-1983)

Stádo koní

litografie, 1959, 13,5 x 20 cm, sign. LD Emil Kotrba 1959, č. 14/20

žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 235417

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 22:16

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)