Emil Kotrba (1912-1983)

Děti na saních

litografie, 1952, 8 x 13,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952

žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 235441

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:50

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu