Jiří Kubíček (1930)

Pražský hrad I.

litografie, 10,5 x 14,6 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1976, pasparta, 36/200, na zadní straně štítek s popisem

žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

ID: 236033

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:29

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu