Jiří Žižka (1957-2009)

V baru

olej, plátno, 75 x 100 cm, sign. LD Žižka, rám

žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

ID: 236206

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2019 15:30

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)