Jiří Bouda (1934-2015)

Vlaková souprava EM 475 na železničním mostě pod Vyšehradem

litografie, 2005, 21,5 x 18,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 05, č. 121/200

ID: 236266

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2019 16:30

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu