Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Dívka s květinami

litografie, 33,2 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová

ID: 236552

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 17:06

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu