Josef Šmek (1955)

Múzy

olej, plátno, 2006, 10,5 x 140 cm, sign. PD Šmek 2006

ID: 236565

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 17:19

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)