Marc Chagall (1887-1985)

Od zrození po smrt

litografie, 1950, 35,9 x 51,5 cm, značeno na kameni PD Marc Chagall 1950, vzadu potištěno básní G. Apollinaira a B. Cendrarse, papír uprostřed přeložený

ID: 236576

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 17:30

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)