Alois Šimorda (1887-1959)

V parku

olej, plátno, 69,5 x 100 cm, sign. LD A. Šimorda, rám

ID: 236594

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 17:48

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu