Salvador Dalí (1904-1989)

Tristan a Isolda

litografie, 23,2 x 42 cm, sign. PD Dalí, MXVII/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí

studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

ID: 236606

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu