Salvador Dalí (1904-1989)

Bacchanale

litografie, 30,8 x 42,2 cm, sign. PD Dalí, CMLXXX/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí

studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

ID: 236607

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:01

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu