Eugen Ivanov (1966)

Magistrála

akvarel, papír, 2013, 40,5 x 20,5 cm, 2011, sign. PD Ub

ID: 236631

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:25

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu