Isaac Celnikier (1923-2011)

Chateau London

suchá jehla, 1974, 10,4 x 17,1 cm, sign. PD Celnikier, autorský tisk, PD věnování, popsáno autorem Du Chateau London, papír mírně zažloutlý, několik zahnědlých skvrnek mimo tisk

Provenience: sbírka sinologa Josefa Hejzlara

ID: 236703

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:27

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)