Rudolf Kremlička (1886-1932)

Dřímající děvče

litografie, 1921, 16,8 x 13 cm, sign. PD R. Kremlička, rám

Literatura: publikováno v Rudolf Kremlička edice Prameny, S. V. U. Mánes Praha 1942, č. 12

ID: 236711

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:35

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)