František Zavázal (1878-?)

Kytice růží

olej, lepenka, 1949, 35 x 45 cm, sign. PD FZavázal, rám, v pravé části malba mírně poškozena

ID: 236727

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:51

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)