Max Švabinský (1873-1962)

Kosatce

litografie, 27 x 21 cm, sign. PD MŠvabinský, LD věnování autora: Paní L. Prchalové - Frantové srdečně 27.V.57

ID: 237156

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 21:04

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu