Daniela Benešová (1929)

Stromy

litografie, 1999, 14,4 x 10,7 cm, sign. DU Daniela Benešová 99

ID: 237300

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2019 18:00

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu