Děvčátko
litografie, 1976, 13,6 x 10 cm, sign. DU Z. Oberthorová 76, 58/100
studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
ID: 237317
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:24
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)