Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Josef Hrubý: Štěstí

litografie, 11,3 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, pf 1986

ID: 237388

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:33

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu