Kytice polního kvítí

olej, plátno, 65 x 50 cm, monogr. PD R. K. , rám, ve střední části odpadlá malba (cca 1,5 cm)

ID: 237824

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:25

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu