Ján Keleman (1957)

Posunky a v nich diery

litografie, 1985, 40 x 29 cm, sign. PD Keleman 89, č. 10/46, papír na levém horním rohu lehce pokrčen

ID: 237859

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 21:46

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu