Adolf Zronek

Podzim u zátoky

olej, karton, 1994, 34 x 24 cm, sign. PD A. Zronek 94, rám, na zadní straně štítek s popisem

ID: 237996

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:57

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu