Přemysl Pitřík (1959)

Postavy

olej, dřevotříska, 2017, 56,5 x 63,5 cm, sign. LD Přemysl Pitřík 17

studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně a na AVU v Praze, člen SVUT Brno

ID: 238025

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 18:44

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu