J Šehbal

V přístavu

akvarel, papír, 1936, 12,5 x 19,5 cm, sign. LD J. Šehbal Dobřiš, Na památku 9. 6. 1936 J. R. Šehbal, zažloutlý papír

ID: 238160

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 23:10

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu