Andrea Fosterová (1958)

Dvojice

litografie, 7,5 x 7 cm, sign. PD Forsterová, autorský tisk

ID: 238500

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 19:33

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu