Daniela Benešová (1929)

Začneme znova a líp?

litografie, 1991, 12,2 x 8 cm, sign. DU D Benešová 91, 46/190

ID: 239251

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:04

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu