Vojtěch Kubašta (1914-1992)

Vrtbovská zahrada

litografie, 28,5 x 20,5 cm, sign. PD V. Kubašta, rám, zažloutlý papír

žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

ID: 239279

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:31

Aktuální cena: 505 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu