Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Konvolut 3 grafických listů (Růže, Strom, Dívka s rouškou)

3 x litografie, cca 23 x 15 cm, všechny sign. PD Ludmila Jiřincová

ID: 239761

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 12:34

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu