Vasil Stanko (1962)

Spolehanie sa jeden na druhého

bromostříbrná fotografie, 26,6 x 27,2 cm, sign. na zadní straně Vasil Stanko, z cyklu Spoločná domácnosť, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem

žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

ID: 239941

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 15:37

Aktuální cena: 1.099 CZK (44 €)

Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu